Mikro İfadeler

Yazar
Oğuz Benlioğlu

184 sayfa

35.00 TL 26.25 TL


Adet:
 

Mikro İfadeler

YAZAR
Oğuz Benlioğlu

SAYFA SAYISI
184 sayfa

KİTAP BARKOD
978-605-5286-75-0

EBAT
13,5*21

RENK
Renkli

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Avrupa Okuma Kağıdı

Duygularınızın bir yansıması olan mimikleriniz sizleri nasıl ele veriyor? Gülümsemeniz sahte mi, gerçek mi? Karşınızdaki insan doğru mu söylüyor?

MİKRO İFADELER

Mimiklerimiz Yalan Söylemez

Oğuz Benlioğlu

Duygularınızın bir yansıması olan mimikleriniz sizleri nasıl ele veriyor? Gülümsemeniz sahte mi, gerçek mi? Karşınızdaki insan doğru mu söylüyor?

İşte tüm bu sorularınızın cevabını Oğuz Benlioğlu’nun Mikro İfadeler adlı kitabında bulacaksınız. Mikro ifadeleri anlama teknikleri, yüz kaslarının en küçük hareketiyle ortaya çıkan ifadelerin yorumlanması, hem özel hayatınızda hem de iş ilişkilerinizde sizlere yardımcı olacak ve artık insanların duygularını çok daha iyi anlayabileceksiniz.

Beden dili üzerine Türkiye’de yayımlanmış Dikkat Vücudunuz Konuşuyor da dahil tüm kitaplar konuyu temel düzeyde ele alırlar. Oğuz Benlioğlu’nun bu kitabı ise bir sonraki aşamayı derinlemesine anlatıyor. Eğer konu üzerinde uzmanlığınızı artırmak istiyorsanız, kendini hep geliştirmeyi hedefleyen akıllı ve girişimci yazar Oğuz Benlioğlu’nun bu değerli ve detaylı kitabını okumalısınız.

Ahmet Şerif İzgören

Eğitmen-Yazar

 

Çevrenizde egoist birisi olarak algılanmak istemiyorsanız, beyninizin konuşma dilini öğrenip, incinmek ve çevrenizi incitmek istemiyorsanız, algı merkezlerinizin güçlenmesiyle kendinize ve çevrenize farklı bir gözle bakmak istiyorsanız, konuşmadan dinleyicilerinizle iletişime geçmek istiyorsanız, insanların gerçeği söyleyip söylemediğini merak ediyorsanız bu kitap başvurmanız gereken önemli bilimsel bir kaynak.

Prof.Dr.Mesut Bedri ERYILMAZ

Polis Akademisi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Öğretim Üyesi

 

Bu kitap sizi bilinçlendirmek ve iletişim becerilerinde bir üst seviyeye yükselmeniz için hazırlanmıştır. Çalışanlarınızla, müşterilerinizle ya da çevrenizdeki insanlarla sözel olmayan sinyallerle anlaşmanın yollarını keşfetmek için harika bir kitap.

 Robert Körner 

Alman Emniyet Teşkilatı Mensubu/ Danışman

 

İş ve özel hayatta, insanlarla olan ilişkilerimde gerçek ile yalanı ayırt edebilmek benim için çok önemli oldu. Mikro ifadelerle çevremdeki insanların duygularını yorumlamayı büyük bir şans olarak görüyorum. Bu kitabı kaleme aldığı için Oğuz Hoca’ya minnettarım.

 Vedat YAKUPOĞLU

YDS Yakupoğlu Yönetim Kurulu Başkanı

 

Böyle bilimsel bir konuyu son derece akıcı ve anlaşılır şekilde anlatan kaynak bir kitap.

Prof. Dr. Özcan Uzun 

Psikiyatrist

 

 

 


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: Mikro İfadelerBilgi İyilikGelişimElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır