Limon Kasasından Hayaller

Yazar
Elvan Odabaşı

32 sayfa

18.00 TL 13.50 TL


Adet:
 

Limon Kasasından Hayaller

YAZAR
Elvan Odabaşı

SAYFA SAYISI
32 sayfa

KİTAP BARKOD
9786056834295

EBAT
15 x 21,5 cm

RENK
Renkli

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Kuşe

 

“Doya Doya Yaşam” çağrısında bulunduğu renkli paylaşımlarıyla çok sevilen Diyetisyen Elvan Odabaşı’dan hayallerle sarmaş dolaş bir girişimcilik öyküsü. Gittiği her yere biricik hayalini de götüren ya da o tadı hatırlamak isteyen tüm okurlar için...

Ilık bir yaz akşamı gibi sarı, sıcacık hayaller ve küçük bir kız...

Hayat boyu elinden tutabileceğiniz, hep yanınızda olacak, sizi her zaman destekleyecek bir dost ister misiniz? Bu kitapta küçük bir kızın, gizemli dostu Hayal ile yaşadıklarına tanık olacaksınız. Kimbilir, belki sizin hayaliniz de yanı başınızda belirir ve renkli yolculuğunuz başlar. Iyi okumalar.


Tema: Kendimizi ifade etme biçimimiz

Kavramlar ve Anahtar Sözcükler: Hayal gücü, ÇOCUK DÜNYASI, büyümek, oyun, aile, KİŞİSEL GELİŞİM, girişimcilik, olumlu düşünme, çalışkanlık, kendini tanıma, DUYGULAR, mutluluk

Tutum ve Değerler: Yaratıcılık, istekli olma, bağımsız davranma, işbirliği, güven, sevgi, sorumluluk

Profil Öğeleri: Düşünen, dönüşümlü düşünen


Yazar Hakkında:

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Elvan Odabaşı, farklı sağlık kuruluşlarında beslenme ve diyet danışmanı olarak çalışmalar yürütmüş, 2006 yılında Ankara’da Formeo Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurmuştur. Bu merkezde aile hekimi, psikiyatrist ve diyetisyenlerden oluşan ekip arkadaşlarıyla beraber çalışmalarını sürdürmekte, bürokratlar dâhil birçok ünlü isme hizmet vermektedir.

Odabaşı, uzmanlık alanındaki pek çok sertifika programına katılmış, tüm program ve kursları başarıyla tamamlamıştır. Kariyerindeki başarılı adımlarıyla Türkiye Diyetisyenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve uluslararası platformda American Dietetic Association üyesi olmuştur. Ayrıca, Diyabet Derneği ve Çölyak Derneği üyeliğinin yanı sıra, Ankara Gençlere Hizmet Derneği üyeliği de mevcuttur.

Sağlıklı yaşlanma, doya doya yiyerek zayıflama, sağlıklı beslenme ve kaliteli yaşam, hamilelik döneminde anne ve bebeğin beslenmesi, okul öncesi ve okul döneminde beslenme, beslenmenin sınav üzerindeki mucizevi etkisi, ofis ortamında beslenme, sporcularda beslenme vb. başlıklarda çok sayıda konferans ve eğitim vermiştir.

Odabaşı, Türkiye’nin ilk diyet ve sağlık gazetesi Sıfır Kalori’yi (Formeo) çıkarmış, aynı zamanda gazetenin editörlüğünü üstlenmiştir. Doya Doya Zayıfla ve Limon Kasasından Hayaller adlı iki kitabı bulunmaktadır.

Ayrıca sağlıklı, lezzetli ve pratik tarifleriyle birlikte beslenme konusunda tüm merak edilenleri takipçileriyle paylaştığı, “Doya Doya Yaşam” isimli YouTube kanalı üzerinden video paylaşımları yapmaktadır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: elvan odabaşılimon kasasından hayallerLimon Kasasından HayallerÇocuk KitaplarıTurta Kitap

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır