TUHAF Marka Yönetimi

Yazar
M. İmer Özer

168 sayfa

29.00 TL 21.75 TL


Adet:
 

TUHAF Marka Yönetimi

YAZAR
M. İmer Özer

SAYFA SAYISI
168 sayfa

KİTAP BARKOD
9786257112284

EBAT
13,5 x 21 cm

RENK
Siyah Beyaz

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Kitap Kağıdı

Elma Yayınevi pazarlama, satış üzerine yazılmış, onlarca örnek ve hikâye ile zenginleştirilmiş yepyeni bir kitapla sizlerle…

T.U.H.A.F. pazarlama aygıtını karmaşık ve anlaşılmaz tanımlardan, deyimlerden arındırıyor. Pazarlamayı, şirketleri daha kârlı daha başarılı hale getiren bir yönetim disiplini olarak bize anlatıyor. Ekonomi bilimi gibi pazarlama da sıkıcı bilimler arasında sayılır. Pazarlama, İmer Özer'in kalemiyle zihin açıcı olmakla da kalmıyor, eğlenceli bir etkinliğe dönüşüyor ve büyük bir zevkle okunuyor.

 

Yazar Hakkında:

İmer Özer, Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi Rusça Kimya Bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi Pazarlama dalında tamamlamıştır. 2004 yılında Türkiye'de ürün yöneticisi olarak iş hayatına başladığı Koruma Temizlik AŞ'de, 2006 yılında satış müdürü olmuştur. 2 yıl sonra, 2008 yılında aynı kuruluşun genel müdürlüğüne getirilmiştir. Halen, bu görevle çalışmaya devam etmektedir. İmer Özer, Türkiye'de perakende ve hızlı tüketim ürünleri alanının etkili kuruluşu PLAT Özel Markalı Ürün Sanayici ve Tedarikçileri Derneğinin yönetim kurulu başkanı, İKMİB İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçılar Birliğinde başkan yardımcısı, GEBKİM Kimya Organize Bölgesi vakıf yönetim kurulu üyesidir.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: TUHAF Marka YönetimiYetişkin KitaplarıElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır