Suna Kabadayı, Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika Bölümü mezunudur. Hızlı tüketim malları sektöründe yer alan çok uluslu firmaların pazarlama stratejisi oluşturma süreçlerinde yönetici olarak görev aldı. Marka yönetiminde edindiği on yıllık deneyimini imaj danışmanlığı ve koçluk eğitimleriyle güçlendirerek bireysel marka yönetimi alanında uzmanlaşmaya karar verdi. Kabadayı, imaj danışmanlığı ile ilgili eğitimlerini Amerika’da sırasıyla Conselle Institute of Image Management ve Science and Art of Color’da tamamladıktan sonra, 2004 yılında Türkiye’ye dönerek kendi firması olan SekizinciRenk’i kurdu. Merkezi Washington’da bulunan Uluslararası İmaj Danışmanları Derneği’nin (AICI) değerlendirme süreçleri sonrasında profesyonel uzmanlık sertifikasına da sahip olan Kabadayı, kişisel imaj danışmanlığı yapmanın yanı sıra kurumlara yönelik profesyonel imaj, serbest giyim, etkili sunum ve iletişim becerileri, uluslararası iş ve sosyal yaşam etiketi konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

2006 yılından bu yana iş ve insan kaynakları internet sitesi Yenibiriş ve Yeni Bir İş Dünyası dergisinde köşe yazısı yazmakta olan Kabadayı, profesyonel yaşamın yanı sıra kadın, erkek ve annelere özel çeşitli internet sitelerine içerik ve makale sunmaktadır.

Bireysel danışmanlık çalışmalarını gizlilik anlaşmaları dâhilinde yürüten Kabadayı’nın birlikte çalıştığı kurum ve markalardan bazıları arasında; Akbank, TEB, Şekerbank, Ziraat Bankası, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, TT NET, Global Bilgi-Turkcell, CİV Hayat Sigorta, Accor Oteller Grubu, Garanti Emeklilik, Evyap, Peryön, Atasay, Koç Holding, De Facto, Wyeth, Novartis, Sandoz, Samsung, Nobel vs. yer almaktadır.

http://sunakabadayi.com/

Alışveriş Sepetim