Serhan OK, Türkiye’nin en mutlu ilçesi Hacılar’da (Kayseri) doğmuş. Kayseri Fen Lisesinin ardından kazandığı Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden sıradan bir ortalamayla mezun olmuş. Mühendislik yapmak yerine pazarlamanın süslü dünyasına dalmış. Mezuniyetinin ardından Markam’da danışmanlık hayatına ilk adımı atmış. 2011 yılında girişimci arkadaşı, Marka Stratejisti Eren Özata ile Goodjob'ı kurmuş ve marka danışmanlığı kariyerine bu yolda devam etmekteymiş.

Çimentodan yoğurda, aküden bala kadar pek çok alanda deneyimi varmış. Çimsa Çimento, Bursa Kent Markası, Pegasus, İnci Akü, BOSCH, İnoksan, Bakraç ve Süvari uğruna ter döktüğü bazı markalarmış. Kent markası alanına ilgi duymaktaymış.

Pazarlama Lafbazı mahlasını kullanırmış ve bu isimde bir blogda yazarmış. Bunun dışında bir de Öykü Lafbazı isimli blogu varmış. Düzenli olarak Mağaza Dergisi’nde, düzensiz olarak The Brand Age ve Marketing Türkiye dergilerinde yazmaktaymış. Eline geçen enteresan kitapları okumayı seviyormuş, konuşmaya bayılıyormuş. Önsöz okumaz ve fragman izlemezmiş.

Evli ve 8 çocuk amcasıymış. Bıyıklıymış. Gözleri renkliymiş. İlk Marka HZ. Adem mi? kitabını yazmış.

 

Pazarlama Blogu: www.pazarlamalafbazi.com

Öykü Blogu: lafbaz.wordpress.com

Twitter: @serhanok

Goodjob Marka Danışmanlığı: www.goodjob.com.tr

E-posta: serhanok@goodjob.com.tr

Seçilen Ürünler

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır