Sarı Siyah Bursa

Yazar
Ahmet Şerif İzgören

136 sayfa

21.30 TL 15.98 TL


Adet:
 

Sarı Siyah Bursa

YAZAR
Ahmet Şerif İzgören

SAYFA SAYISI
136 sayfa

KİTAP BARKOD
9786055286170

EBAT
13,5*21

İki usta kalem Ahmet Nacar ve Ahmet Şerif İzgörenden yine ortak bir çalışma, yine mizah dolu nostalji. 

Ahmet Nacar ve Ahmet Şerif İzgörenin kaleme aldıkları, çizimlerini Sait Munzurun yaptığı mizah ve duygu dolu Sarı Siyahın devamı niteliğindeki bu kitapta, iki can dostunun, Bursada başlayan yeni hayatlarında yaşadıkları haylaz ama masum, düşündürücü ama komik, sıcak, coşkulu, hareketli anılarını okurken çocukluğunuza gidecek, yine kahkahalara boğulacaksınız.

Akıl vermesini sever insanoğlu. Bir sürü fikrim de hazırda beklerken üstelik, içimden geçen şu: Herkes bugüne kadar hangi tohumu, hangi fidanı biriktirdiyse eksin bir yerlere. Daha çok güzellik, keyif, tebessüm dallarda sallansın, gölgesi olsun insanların. Çocuklar ayağını basacak bir karış toprak, çimen bulsunlar, çiçekleri koklasınlar, dalında erik, kiraz görsünler; varsın dalından düşsünler bir ayva ağacının. Hiç değilse daha sahici, daha elle tutulur olur hayatları. 

Artık Bursadayız Şerifimle. Bir sürü yeni arkadaş, yeni site, yeni paylaşım gruplarımız var; yeni oyunlar içinde yeni kahramanlarız. Bugünlerden farkımız; elle tutulur, gözle görülür, tadı, tuzu, rengi, kokusu olan şeylerdi yaşadıklarımız. Kendinizi bulacağınız satırlarda, kendi satır aralarınızı yazacaksınız okurken. Gülümseyeceksiniz; sahici, sesli ve içten...

Ahmet Nacar


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: Sarı Siyah BursaAnı ve Araştırmaİzgören Yayınları

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır