Çocukluğum eğlenceli ve yaratıcı günlerin eşliğinde geçti. İlkokula gitmeyi çok istediğimi hatırlıyorum, ancak okula başladığım ilk gün ağlaya ağlaya bir hâl olmuştum. Kalabalıktan korkmuştum sanırım. Alışmam bir haftayı bulmadı.

Okuma yazmayı öğrenince okumanın keyifli olduğunu anladım. Evimizin kitaplığında duran seriyi okuyup bitirmek için can atardım. Hafta sonları müzik dersine, yaz aylarında yüzme kursuna gittim. Ağaçlara tırmandım, uçurtma yaptım uçurdum, sepetlere piknik malzemelerini doldurup pikniklere koştum. Hüdaverdi marka bisikletimden hiç inmezdim.

En çok saklambaç, yakan top, istop, yedi kiremit oyunlarını oynardık. Erkekli kızlı futbol maçları yapar, gazoz kapakları ve bilyeyle oynamaya bayılırdık. Tahtaların altını sabunlayıp rampa yollardan kayardık. Bir ara arkadaşlarımla mahalle tiyatrosu bile kurmuştuk.

Hâlâ kitap okuyorum ve oyun oynamayı çok seviyorum. Çocukluğumun en değerli şeyleri kitap okumak, arkadaşlarım ve onlarla geçirdiğimiz zamanlardı. Unutmak ne mümkün…

Anılarınızın arkadaşlarınız, oyunlarınız ve kitaplarınız ile dolup taşmasını dilerim.

Seçilen Ürünler

İbrahim'in Elma Yanakları (7-9 Yaş / 1.Sınıf - 2.Sınıf - 3.Sınıf))
İbrahim'in Elma Yanakları (7-9 Yaş / 1.Sınıf - 2.Sınıf - 3.Sınıf))
Baharın gelişiyle içimiz de kıpır kıpır. İşte tam bugünleri yaşayan İbrahim’in bir gününe davet ediyoruz sizi: okulun son gününe. Bu yalın hikâyeyi okurken hoş tınıların size usulca eşlik ettiğini hissedeceksiniz.

Yazar: Özlem Afacan ErbaşlarDETAYLARI GÖSTER

SEPETE EKLE

18.00 TL 13.50 TL

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır