Mehmet Auf, ODTÜ Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, California Polytechnic State University, Faculty Of Environmental Sciences bölümünde Yapay Zeka konusunda yüksek lisans çalışmaları yapmıştır. Türkiye’ye dönüşünde de akademik çalışmalarına devam eden Mehmet Auf ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Kariyerine ODTÜ İşletme Bölümünde öğretim görevlisi olarak başlayan Mehmet Auf daha sonra Bilkent Üniversitesinde de benzer görevde bulunmuştur. ODTÜ ve Bilkent Üniversitelerinde ders vermeye devam ederken bir süre Toplu Konut İdaresinde görev almıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir.

Kariyeri boyunca 120.000’den fazla katılımcıya araştırmacısı olduğu davranış bilimleriyle ilgili konuşmalar yapan ve eğitimler veren Mehmet Auf aynı zamanda;

  • “Çocuklar Duymasın”, “En Son Babalar Duyar” dizilerinde senaryo danışmanı, senarist ve oyuncu olarak görev almıştır.
  • TRT 2 de yayınlanan ‘’Şeytanın Avukatları’’ adlı eğitim ve kültür programını Murat Toktamışoğlu ile birlikte hazırlamış ve sunmuştur.
  • Radyo ODTÜ’de yayınlanan ‘’Şeytanın Avukatları’’ adlı eğitim ve kültür programını yine Murat Toktamışoğlu ile birlikte hazırlamış ve sunmuştur.
  • NTV Radyo’da ‘’İnsana Dair’’ adlı konusunda uzman kişilerin katıldığı sohbet programı da hazırlayıp sunmuştur.
  • TV8’de yayınlanan ‘’Kadın Her Zaman Haklıdır’’ projesinde senarist ve yapımcı olarak görev alımıştır.
  • 2008 yılında TRT Radyo 1’de ‘’Başarı Yolu’’ adlı programını ve 2009 yılında TRT Radyo 1’de ‘’Gençlere Özel’’ isimli kişisel gelişim ve müzik programını hazırlayıp sunmuştur.

Seçilen Ürünler

23.00 TL 17.25 TL

İknanın İncelikleri
İknanın İncelikleri
Yazar yaşanmış hikâyelerle, çoğu zaman sizleri güldürecek olaylarla ikna edebilmenin yollarını gösteriyor bize. İkna olmayı ise sizin tercihinize bırakıyor…

Yazar: Mehmet AufDETAYLARI GÖSTER

16.67 TL 12.50 TL

Kişisel Bağımsızlık Bildirgesi
Kişisel Bağımsızlık Bildirgesi
Kendiniz olmaya cesaret etmek, kalbinizin sesini dinleyip harekete geçmek fikri kulağınıza nasıl geldi? Daha önce gitmediğiniz bir yoldan gideceksiniz, yaşadığınız veya zaman zaman yaşayacağınız bu hisler o kadar normal ki.

Yazar: Mehmet AufDETAYLARI GÖSTER

23.00 TL 17.25 TL

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır