Kartal Kız - Evren ve Yıldız

Yazar
Serhan Kansu

88 sayfa

17.00 TL 12.75 TL


Adet:
 

Kartal Kız - Evren ve Yıldız

YAZAR
Serhan Kansu

SAYFA SAYISI
88 sayfa

KİTAP BARKOD
9786059795418

EBAT
13 x 19,5 cm

RENK
Siyah Beyaz

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Kitap Kağıdı

Tema: Gezegeni paylaşmak Kavram ve Anahtar Sözcükler: Evren, keşif, hayvan hakları, avcılık, döngüler, duygular, aile, çatışmalar, iletişim, arkadaşlık, uyum, sezgi, bakış açısı, cesaret, doğa Tutum ve Değerler: Sevgi, merak, güven, empati Profil Öğeleri: Duyarlı, dönüşümlü düşünen, sorgulayan

Bir yıldırım düştü ve hayatın mucizevi göçü başladı. Kartaldan insana, insandan kartala, anneden kızına, kızından anneye… Görüş açılarının değiştiği çok “yüksek” bir hikâye...

Annesinden ayrılmak zorunda kalan Yıldız, bir kartalla özel bir dostluk kurar. Kocaman kanatları ve pırıl pırıl tüyleriyle genç kıza güven veren bu kartalda, ona çok iyi gelen bir şey vardır.

En yakın arkadaşı Evren’in ziyaretinin ardından olaylar gelişir. Kartal vurulmuştur ve Yıldız onu bulmak zorundadır. Belki bulacak belki de kartalın kendisi olacaktır.

Hem annesini hem kartalı arayan Yıldız ve yükseklik korkusu olan Evren, kendilerini hiç beklemedikleri kadar yüksekte hatta bulutların üzerinde bulurlar. Birbirlerine ne kadar güvenir ve severlerse o kadar yükseğe uçacaklardır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: Serhan Kansu Kartal KızKartal Kız - Evren ve YıldızÇocuk KitaplarıElma Çocuk

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır