Dr. Ferdi Bişkin, Selçuk Üniversitesi’nde işletme bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi oldu. “Markanın Pazarlama Açısından Önemi ve Tüketici Tercihleri-Memnuniyeti Çerçevesinde Otomobil Sahipleri Üzerinde Bir Araştırma” başlıklı teziyle yüksek lisansını, “Sağlık İşletmelerinde Müşteri İlişkileri Yönetimi: Kamu ve Özel Sağlık İşletmelerinde Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulamaları Araştırması” isimli teziyle de 2011 yılında doktorasını tamamladı.

2012 yılında, Genel Kurmay Başkanlığı Harp Akademileri Komutanlığı Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nde, Enstitü Yönetim Kurulu Üyeliği’nde bulundu. Aynı enstitünün uluslararası bilimsel dergisi olan Güvenlik Stratejileri Dergisi'nde Yayın Kurulu Üyeliği yaptı.

Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında mavi uğur böceği olarak üniversitelerde, ilkokullarda, sivil toplum kuruluşlarında binden fazla kişiye gönüllü seminerler verdi.

“Reklam, Film ve Müzik Sektörlerinde Bilinçaltı Yönlendirme” konusunda seminerleri vardır. Aynı konuda yazdığı “Subliminal A.Ş. Tüket-İtaat Et” isimli kitabı Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır.

Elma Yayınevi yayın danışmanlarından biridir. İzgören Akademi Blogunda Pazarlama alanında yazılar kaleme almaktadır.

Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konularında çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri ve kongrelerde sunduğu bildirileri bulunmaktadır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi, Müşteri/Misafir Memnuniyeti, İnovasyon, Takım Çalışması, Sunum Teknikleri ve Bilinçaltı Yönlendirme konularında çalışmalar yürütmekte, bu kapsamda bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Halen, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Kişisel web sayfası olan ferdibiskin.com adresini yönetmektedir

bilgi@ferdibiskin.com

ferdibiskin@izgorenakademi.com

Seçilen Ürünler

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır