Eric Worre, 1964 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Minnesota eyaletinde doğmuştur. Ağ Pazarlamacılığı mesleğinde 25 yılı aşkın bir süredir liderdir. En üst düzey Ağ Pazarlama Profesyoneli olarak geçirdiği saygın meslek hayatı boyunca, 15 milyon doları aşkın kazanç elde etmiş, 60’tan fazla ülkede toplamda 500.000’in üzerinde distribütörü içeren satış grupları kurmuş, 200 milyon dolarlık bir doğrudan satış şirketinin başkanlığını yapmış, TPN (The Peoples Network / İnsan Ağı) adlı kendi şirketinin kurucu ortağı olmuş ve başkanı olarak çalışmış, doğrudan satış endüstrisinde yıllık yedi haneli kazancı olan bir pazarlama danışmanı olarak çalışmıştır. Worre, bu yolculuğu boyunca, başarılı bir eğitmene dönüşmüş ve 250.000’i aşkın insanla birlikte canlı etkinlikler düzenleyerek onlara nasıl bir Ağ Pazarlama Profesyoneli olunacağını öğretmiştir. Kişisel Gelişim ve Ağ Pazarlamacılığı alanında hemen hemen her önemli konuşmacı ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

Eric Worre, 2009 yılında, dünya çevresindeki 137 ülkeden takipçisiyle Ağ Pazarlamacılığı mesleğinde en çok izlenen eğitim sitesi olan NetworkMarketingPro.com’u kurmuştur.

Network Marketing Pro (Ağ Pazarlama Profesyoneli) kuruluşundan bu yana izleyicilerine, içerisinde en simgeleşmiş ve en başarılı distribütörlerle yapılmış düzinelerce söyleşiyi ve Ağ Pazarlamacılığı mesleğindeki en kuvvetli eğitim etkinliklerini ihtiva eden yüzlerce ücretsiz eğitim videosu sunmuştur. Eric Worre, Ağ Pazarlamacılığı mesleğinin dünyada “daha iyi bir yol” olarak hak ettiği yere gelmesi için çalışmaktadır.

Minnesota’da yaşayan yazar evli ve beş çocuk babasıdır.

Seçilen Ürünler

Profesyonel Ol
Profesyonel Ol
21.yüzyılın en bilinen mesleklerinden ve pazarlama modellerinden biri olan Ağ Pazarlamacılığında 25 yıldan fazla tecrübeye sahip Amerikalı işadamı Eric Worre, bu alanda başarılı olmanın sırlarını Profesyonel Ol ile paylaşıyor.

Yazar: Eric WorreDETAYLARI GÖSTER

14.81 TL 11.11 TL

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır