Çevrimiçi Riskler ve Siber Zorbalık

Yazar
Emel Baştürk

152 sayfa

28.00 TL 21.00 TL


Adet:
 

Çevrimiçi Riskler ve Siber Zorbalık

YAZAR
Emel Baştürk

SAYFA SAYISI
152 sayfa

KİTAP BARKOD
9786257112109

EBAT
13,5 x 21 cm

RENK
Tek Renk

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Kitap Kâğıdı

Elma Yayınevi, günümüzün en çok konuşulan ve yaşadığımız dönem nedeniyle hayatımızın tam ortasında duran dijital ortamlara dikkat çeken bir yayınla buluşuyor okuruyla.

Yazar Emel Baştürk, “Teknolojinin hızlı gelişimi karşısında günümüz dünyasında çocukların ve gençlerin karşıya karşıya olduğu önemli tehditlerden biri siber zorbalık olarak görülüyor. Kitapta internet teknolojilerinin değil, teknolojinin bilinçsiz ve kötü niyetli kullanımının risk oluşturduğu düşüncesini temel alarak doğru kullanım için elde edilmesi gereken kazanımları yaşanmış örnekler üzerinden anlatmaya çalıştık” ve “sadece çocukların değil, biz yetişkinlerin de öğrenmemiz ve değiştirmemiz gereken şeyler olduğunu vurgulamak istedik” diyerek anlatıyor kitabını.

Daha güvenli ve daha verimli bir çevrimiçi dünya için Çevrimiçi Riskler ve Siber Zorbalık kitabını okumanız ve okutmanız dileğiyle…


Yazar Hakkında:

Prof. Dr. Emel Baştürk, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Bilişim Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmektedir. Medya ve iletişim alında çok sayıda çalışması bulunmaktadır. Özellikle son 10 yıldır dijital iletişim ve çevrimiçi riskler konusunda araştırmalar ve toplumsal sorumluluk projeleri yürütmektedir. “Siber Zorba Olma Farkına Var” sorumluluk projesinde akademik danışman olarak görev almış, çok sayıda kurumda siber zorbalık seminerleri gerçekleştirmiştir.  


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: Çevrimiçi Riskler ve Siber ZorbalıkYetişkin KitaplarıElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır