1977 yılında İstanbul’da doğan Can Papuccuoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

İSTEK Vakfı Kemal Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü bitirdi.

Profesyonel yaşamına girişimci olarak 1999 yılında Türkiye’nin ilk online DVD mağazası olan www.medyastore.com‘u kurarak başladı. 2003 yılına kadar sürdürdüğü bu operasyon süresinde Türkiye’nin gerek geleneksel gerek de online kanallarda en çok DVD satan mağazası olmayı başardı ve şirketi yabancı girişimcilere sattı.

Edindiği deneyimler ile kariyerine pofesyonel çalışan olarak Doğuş Grubu’nda devam etti. Bu sure içerisinde, Doğuş Otomotiv’in CRM altyapısının hazırlanması, bayilerin yeniden organize edilmesi ve özel müşteri ekiplerinin kurulması konusunda çalışmalar yürüttü. Bu çalışmaların sonunda Etkinlik ve Sponsorluk Koordinatörü olarak, tüm grubun şirketlerine hizmet vermeye başladı.

Elde ettiği başarılar onu Doğuş Yayın Grubu’nda TV, radyo ve basılı yayınların pazarlamasından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı yaptı. Bu süreçte, farklı yayın içeriklerine sahip 7 radyo ve 10 dergiden oluşan, bünyesinde Vogue, GQ, Conde Nast Traveller, NTV Yayınları, Virgin Radio ve National Geographic gibi pek çok uluslararası markanın Türkiye pazarına girmesine ve yer bulmasına öncülük ederek Doğuş Yayın Grubu’nun medya sektöründe lider bir marka haline gelmesine katkıda bulundu.

2010 yılında, yine bir girişimcilik projesi olan, Türkiye’nin İç iletişim ve İşveren Markası oluşturmaya yönelik ilk reklam ajansını kurdu. Halen, kurucusu olduğu Junction Istanbul’da CEO’luk görevini sürdürmesinin yanı sıra, pek çok kuruma, girişimcilik, inovasyon, hikayeleştirme, takımdaşlık ve motivasyon konularına yönelik eğitim ve konferansları Türkçe ve İngilizce olarak vermektedir.

Eş zamanlı olarak, Türkiye’nin en eski değerlerinden biri olan geleneksel çarığı yeniden yorumlayan Kaleens markasının dünya pazarlarına girişini sağladı.

İş dünyasını ve yatak odasını anlatan iki adet mizahi romanı bulunmaktadır


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır