1973 Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi.  1995 yılından itibaren; Özel Zafer Dershanesi, Özel Hatay Doğuş Koleji,  Özel Eğitim Bilimleri Dershanesi, Özel İstek Uluğbey Lisesi, Özel Alev Lisesi, Özel Feyziye Mektepleri Vakfı ‘ında yönetici ve öğretmen olarak çalıştı.

      Özel kurumlarda çalıştığı yıllarda “Dikkat Vücudunuz Konuşuyor” , “Eğiticinin Eğitimi” , “Avucunuzdaki Kelebek”, “Etkili İletişim”,  “Etkili Sunum Teknikleri” ve  “Bir Öğretim Aracı Olarak Drama” “Zaman ve Stres Yönetimi” “Öfke Yönetimi” gibi profesyonel eğitimler aldı.

      2009 yılından bu yana bir devlet okulunda öğretmenlik ve yöneticilik yapıyor. Kurumsal ve genel katılıma açık olarak hazırladığı “Susarken Söylediklerimiz Konuşurken Sakladıklarımız”  “Sessiz Güç” “Öğretmenler İçin Beden Dili” “Satışta Beden Dili”,   “Duygusal Saklambaç” ve  “Hepimiz Pinokyo’yuz”  “Kıvılcım Anı” “Kişiler Arası İletişim Yönetimi” “Yalan Tespiti” adlı eğitimleri veriyor.

Farklı eğitim ve danışmanlık kurumlarında eğitmen olarak çalışmanın yanında Elma Yayınevi’nde gönüllü olarak çocuk kitapları danışmanlığı yapmaktadır. Ayrıca Kick Boks dalında kara kuşak sahibi ve İnci İhtisas Kulübü’nde yönetim kurulu üyesidir.  

    Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Ana Bilim Dalı Kişiler Arası İletişim alanında yüksek lisansını yapmıştır.

     2004 yılında ABC yayınlarından LGS’ye Hazırlık kitabı, 2009 yılında Talim ve Terbiye Kurulu’nun kararıyla 2010-2011 eğitim öğretim yılından geçerli olmak üzere 5 yıl süreyle ders kitabı olarak kabul edilen 10. Sınıflar için Dil ve Anlatım ders kitabı var.

Verdiği eğitimlerle ilgili olarak Elma Yayınevi tarafından 2011 yılında yayımlanan ve 5. baskıya ulaşan “Öğretmenler İçin Beden Dili” kitabı mevcuttur. 2013’te “Ayna Ayna Söyle Bana” ve 2016 yılında “Maskeleri Düşürmek” adlı kitapları yayımlanmıştır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır