Çağlar Çabuk, çalışma yaşamına 1992 yılında Samtaş A.Ş.’nin personel bölümünde başladı. İş hayatının on altı yıllık ilk bölümünü “İnsan Kaynakları Müdürü” olarak çalıştığı Standard Bank Plc Türkiye Temsilciliği’nde noktaladı. 2008 yılı Haziran’ında Berkarda Akademi’yi kuran Çabuk, bu tarihten beri direktör, eğitmen ve yönetici koçu olarak çalışmakta, “şirket birleşme ve satın almalarında entegrasyon koçluğu” süreçlerini yönetmekte, “insan kaynakları” ve kendi geliştirdiği “Dört Boyutlu Profesyonel Koçluk” sertifika programlarını yürütmektedir.
Çabuk, koçluk eğitimini “The Coaching Institute’ün “Comprehensive Coaching U” programında tamamlamıştır. Personel seçme ve yerleştirmede “Kilit Huy Kalıpları” uzmanı olarak istihdam süreçlerini yürütmekte ve bu konuda danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca The Image Institute’ün verdiği, İmaj Danışmanlığı eğitimini tamamlayan Çabuk’un makale ve ropörtajları çeşitli günlük gazete, web sitesi ve dergilerde yayımlanmaktadır.
1972, İstanbul doğumlu olan Çabuk, Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesi ve Koçluk Platformu Türkiye (KPT) kurucu üyesidir. Ön lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Büro Yönetimi Bölümü'nde (1992), lisans eğitimini Uluslararası Newport Üniversitesi’nin İstanbul Kampüsü’nde Davranış Bilimleri Bölümü’nde tamamlamıştır (2003).
Çağlar Çabuk, 2008 yılından bu yana çalışmalarını özellikle mobbing alanında yoğunlaştırmış ve 2008-2009 yılları arasında ülkemizin ilk “Mobbing Bilgilendirme, Araştırma ve Destek Merkezi Projesi”ni gerçekleştirmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır