Bora Serhat Çelik, profesyonel meslek yaşantısına 2003 yılında başladı. Uzun yıllar liselere ve üniversitelere hazırlık alanında faaliyet gösteren kurumlarda görev yaptı ve sayısız Türkiye derecesi başarısı elde eden öğrencileri oldu.

Liselerde,  üniversiteye hazırlık kurslarında ve özel okullarda rehberlik, insan kaynakları, eğitim organizasyonu, yönetimi görevlerini yürütüyor.  Veli ve öğrencilere yönelik yayın editörlüğü, sınav koçluğu, aile danışmanlığı, uzaktan eğitim sistem (LMS) editörlüğü, blog yazarlığı yapıyor ve sosyal sorumluluk faaliyetleri organizasyonlarını arkadaşlarıyla yürütüyor.  Öğrenci, öğretmen, veli eğitimlerine konuşmacı-eğitmen olarak katılıyor. Yetenekleriyle öğrencilerine, ailelerine, çalışma arkadaşlarına, ülkesine hizmet ediyor.

Yazarın temel değeri yararlı olmak, bu amaçla insana, yurda ve dünyaya yararlı olmak için çalışıyor. 15 Mayıs Dünya Aile Günü kutlansın diye de çalışmalar yapıyor, www.ailegunu.org sitesini yayınlıyor.

Yazarın diğer kitapları ise şöyle; Beni Heyecanlandırıyorsun SBS, Senin Başarı Serüvenin, Son Yara Bandı, TEOG mu? O İş Kolay

Seçilen Ürünler

TEOG mu? O İş Kolay
TEOG mu? O İş Kolay
Eğer TEOG hakkında bilgilenmez, onu tanımak için kafa yormazsanız sizi tedirgin edebilir. Ancak onun tabiatını anlamak için biraz daha çaba gösterirseniz ne siz rahatsız olursunuz ne de onun sizinle uğraştığını düşünürsünüz.

Yazar: Bora Serhat ÇelikDETAYLARI GÖSTER

SEPETE EKLE

19.44 TL 14.58 TL

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır