Bora Özkent, kişisel gelişim, inovasyon, girişimcilik, gelişen teknolojiler ve müşteri deneyimi alanlarında kişileri ve kurumları geliştiriyor.

Özkent haddini aşan insanlar, yaratıcılık, dijital dönüşüm, oyun değiştiren girişimler, geleceği şekillendiren inovasyonlar ve emsalsiz müşteri deneyimi tasarımı konularına tutku duyuyor.

ODTÜ İşletme lisans derecesine sahip olan Bora Özkent, 1996 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı. Özkent ayrıca 1998 yılında Harvard Business School Stratejik Perakende Yönetimi Sertifika Programına da katılmıştır.

Özkent kariyeri boyunca Arthur Andersen Business Consulting, Türkmen Tekstil Grubu ve Fed Eğitim’de çeşitli yönetim görevlerinde bulundu.

Mayıs 2008’de Bora Özkent kendi işini kurmaya karar vermiş ve Türkiye’nin en saygın eğitim ve danışmanlık şirketlerinden biri olan Özkent A.Ş’yi kurmuştur.

Yazarlık, konuşmacılık ve danışmanlık kariyerinin ötesinde, Özkent, Koç Üniversitesi MBA programında “Girişimcilik” dersleri vermektedir. Özkent ayrıca geçen yıla kadar İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Öğrenme, İnovasyon, Girişimcilik ve Teknoloji Yüksek Lisans Programında (LITE) “İnsan ve Teknoloji” dersi vermiştir.

Özkent bir TEDx Konuşmacısı olup, inovasyon ve müşteri deneyimi alanlarında 4 kitabı bulunmaktadır: “Büyük İşbirlikleri İçin Yenilikçilik Manifesto”, “Adım Adım İnovasyon”, “Emsalsiz Müşteri Deneyimleri” ve “Müşteri Deneyimi 2.0”.

Alışveriş Sepetim