AHMET DESTİCİ

Communication Partner’da metin yazarı olarak çalışan Ahmet Destici, ekonomi haberciliği, özellikle girişimcilik ve iş fikirleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olan Destici, 1994-1997 yılları arasında Makro Araştırma şirketinde proje yöneticisi olarak çalıştı.

Gazeteciliğe 1997 yılında Sabah Dergi Grubu Power Ekonomi Dergisi’nde başlayan Destici, Dünya Gazetesi Globus Ekonomi Dergisi, İş Fikirleri Dergisi,  Ekonomik Görünüm Raporu, TOBB Ekonomik Forum Dergisi ve çeşitli sektörel dergilerde muhabir ve editör olarak çalıştıktan sonra Milliyet Gazetesi Ekonomi Servisi’nde görev yaptı. Bir süre Ekonomist Dergisi’nde editör olarak çalışan Destici tekrar Milliyet Gazetesi’ne dönerek ekonomi servisinde muhabir, ekonomi eklerinde ise editörlük yaptı. Referans Gazetesi’nin Küresel ekini de hazırlayan Destici, 2009 yılından beri serbest gazetecilik yapıyor. 2013 yılında Elma Yayınevi’nin hazırladığı projede yer alan Ahmet Destici, kafe-restoran işletmeciliği kitabını hazırladı, organik tarım rehberinin araştırma çalışmalarına da katkıda bulundu.

Seçilen Ürünler

Hayaller Serisi: Bir Kafe-Restoran Açsam
Hayaller Serisi: Bir Kafe-Restoran Açsam
Elma Yayınevi, ellerden düşmeyecek yepyeni bir seri hazırladı! Hayaller Serisi?nin ikinci kitabı Bir Kafe-Restoran Açsam, ?Bir gün kendi mekânımı açacağım? diyenlere o günün geldiğini hatırlatıyor!

Yazar: Ahmet DesticiDETAYLARI GÖSTER

15.74 TL 11.81 TL

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır