7 Yaşımda Bindiğim Kamyonun Frenleri Patladı  Ve Hayata Yuvarlandım

Yazar
Ataman Özbay

216 sayfa

25.00 TL 18.75 TL


Adet:
 

7 Yaşımda Bindiğim Kamyonun Frenleri Patladı Ve Hayata Yuvarlandım

YAZAR
Ataman Özbay

SAYFA SAYISI
216 sayfa

KİTAP BARKOD
9786055286453

EBAT
13,5*21

RENK
Tek Renkli

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Avrupa Okuma Kağıdı

Türkiye’nin ilk ıslak mendil markası olan, bugün 65 ülkeye ihracat yapan, 8’inde pazar lideri olan Uni’nin kurucusu, nam-ı diğer “mucit” Ataman Özbay; cesaret, tutku, çalışkanlık, vizyonerlik ve proaktif kişilik özelliklerine sahip olan gerçek bir girişimcinin portresini sunuyor bize.

Hayatımda sahip olduğum tüm başarıları ufkumun geniş olmasına, girişimci olmama, çok çalışmaya ve asla pes etmemeye borçluyum. Yine başarımın en büyük nedenlerinden biri kendimden büyük insanlarla birlikte zaman geçirmek, onların konuştuklarını can kulağı ile dinlemek ve öğrendiklerimi hayatıma entegre etmemdir.

 

Bu, İzmit’in küçük bir mahallesinde gariban bir ailenin çocuğu olarak doğan, bursla okuyan, cebinde parası olmadan evlenen ve ilk işini kuran bir “girişimci”nin insanı şevke getiren yaşam öyküsüdür. Türkiye’nin ilk ıslak mendil markası olan, bugün 65 ülkeye ihracat yapan, 8’inde pazar lideri olan Uni’nin kurucusu, nam-ı diğer “mucit” Ataman Özbay; cesaret, tutku, çalışkanlık, vizyonerlik ve proaktif kişilik özelliklerine sahip olan gerçek bir girişimcinin portresini sunuyor bize. İnsan isterse neleri başarabilir, neler yapabilir gözler önüne seren Özbay, “Ailemde zengin yok, amcam, dayım, torpilim yok” diyen arkadaşlara da örnek teşkil ediyor. İstemekle, inançla gelen başarıyı anlatıyor. 

 

Bu kitap, her gencin elinin altında bulunması gereken bir eserdir. Bugün önünü en iyi şekilde görebilmek, en doğru yolu bulabilmek, geleceğini en iyi ve en doğru şekilde planlamak çabası içinde bulunan gençler için bir hayat rehberi olacaktır.

Prof. Dr. Aydın Esen

Haliç Üniversitesi – Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi 

 

Her nesli içine çekebilen bir hayat hikâyesi bu. Yediden yetmişe herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği ve hayat ile ilgili ders alabileceği bir solukta okunacak özel bir eser.

Doç. Dr. Burcu Demirel Utku/Akademisyen

 

Zihinlerde yeni kapılar açacak bir kitap.

Ebru Cündübeyoğlu Mete

Sanatçı

 

İlgili Eğitim ve Seminerler:

İzgören Akademi Vizgo.net ''Girişimciliğin Yol Haritası'' eğitimi için tıklayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Tülay Üstündağpuan
14 Mayıs 2014
Yaşam öyküleri okumak, günlük hayatın bir parçası olan bireysel yolculuklarınızı aydınlatıyor. Neyi, neden yaptığınızı ya da nasıl yapamadığınızı sorgulatıyor. Bu kitap benim için böyle bir görevi üstlendi. Ataman Beyin satırlarıyla yeniden güçlendiğimi ve hız kazandığımı fark ettim. Kitaptaki “yokluğun, yokluk olduğunu bilmeden...” satırı, bana “nice varlığın, varlığını bilerek ve tadını alarak” yaşadığımı bir kez daha hissettirdi. Sn. Ataman, “cesaretimi bilediğiniz” için çok teşekkür ederim. Ömrünüz sağlıkla uzasın 

  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: 7 Yaşımda Bindiğim Kamyonun Frenleri Patladı Ve Hayata Yuvarlandımİş ve YönetimElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır