Uluslararası Müzakere

Yazar

305 sayfa

30.00 TL 22.50 TL


Adet:
 

Uluslararası Müzakere

YAZAR

SAYFA SAYISI
305 sayfa

KİTAP BARKOD
9799759262494

EBAT
14*20

RENK
Tek Renkli

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Avrupa Okuma Kağıdı

Uluslararası alandaki değişiklikleri yansıtmak için güncellenen ve her ülkeden işadamları (yalnızca Amerika üzerine odaklanmak yerine) için uygun olan bu rehber 55'i aşkın ülkede nasıl müzakere edileceği konusundaki bilgiyle donatılmıştır.


Müzakere görüşmeleri yapmak insanın kendi ülkesinde bile yeterince güçtür. Kendinizi gelenek ve kuralların köklü bir şekilde farklı olduğu bir başka ülkede düşünün; en iyi ihtimalle uyumsuzluklar ve karışıklıklar için, en kötü ihtimalle de hayal kırıklıkları ve felaketler için bir reçetiniz vardır. Size, nerede olursanız olun, ustalık ve rahatlıkla müzakere etmek için ihtiyaç duyacağınız bilgiyi sunuyorum.

Uluslararası alandaki değişiklikleri yansıtmak için güncellenen ve her ülkeden işadamları (yalnızca Amerika üzerine odaklanmak yerine) için uygun olan bu rehber 55'i aşkın ülkede nasıl müzakere edileceği konusundaki bilgiyle donatılmıştır. Yazar kolaylıkla ulaşabilen, hızlı başvuru formatıyla, her ülke için ülke hakkındaki temel gerçekler, selamlama ayrıntıları, kullanılacak ve kaçınılacak sohbet konuları, özel hassasiyetler, iş yemekleri gelenekleri, cinsiyet meseleleri, sofra adabı, başlıca müzakere noktaları ve kazanma stratejilerini de içeren hayati ve ilginç bilgiler sunmaktadır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Etiketler: Uluslararası MüzakereYetişkin KitaplarıElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Bu site e-ticaretofisi® Yeni Nesil E-Ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır