İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan Yasemin Balaban, gazetecilik mesleğine Maçka Anadolu Gazetecilik Lisesi’ne devam ederken haftalık Aktüel dergisinde staj yaparak adım attı.

Profesyonel iş hayatına 1997 yılında Sabah Dergi Grubu’nda ekonomi muhabiri olarak başlayan Balaban, Dünya Gazetesi ve Capital Dergisi’nde muhabir olarak çalıştı. 2007 yılında Communication Partner’ın kuruluşunda iletişim danışmanı olarak görev aldı. Ardından Türkiye’de yeni yayımlanmaya başlayan Fortune Türkiye dergisinde muhabir olarak görev yaptı. Yasemin Balaban, 2009 yılında serbest olarak çalışmaya başlayarak Fortune Türkiye’nin düzeltmenliğinin yanı sıra Alfa Basım Yayım için kitap düzeltmenliği görevlerini yürüttü.

2013 yılında Elma Yayınevi için organik tarım konusunda bir rehber kitap hazırlayan Balaban, yine aynı yayınevinin kafe-restoran rehberinin araştırma çalışmalarına katkıda bulundu.

Yasemin Balaban, ekonomi haberciliği, sektörel araştırma ve çeşitli basılı yayınların editoryal hazırlığı alanında uzmanlaşmıştır.

Seçilen Ürünler

Hayaller Serisi: Organik Tarım
Hayaller Serisi: Organik Tarım
Elma Yayınevi, ellerden düşmeyecek yepyeni bir seri hazırladı! Hayaller Serisi’nin ilk kitabı Organik Tarım, gönlünü doğal yaşama kaptıranların hayallerini gerçekleştirmeye hazır!

Yazar: Yasemin BalabanDETAYLARI GÖSTER

18.00 TL 13.50 TL

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır