Kariyer ve Varoluş

Yazar
Daniş Navaro

336 sayfa

18.00 TL 13.50 TL


Adet:
 

Kariyer ve Varoluş

YAZAR
Daniş Navaro

SAYFA SAYISI
336 sayfa

KİTAP BARKOD
9786055286392

EBAT
13,5*21,5

RENK
Tek Renkli

CİLT TİPİ
Karton Kapak

KAĞIT
Avrupa Okuma Kağıdı

Çalışma sorunu varoluşsal bir sorundur ve insanın kendisiyle hesaplaşmasını gerektiren önemde ve uzunlukta bir yaşam dönemini kapsar.

 

Kariyer ve Varoluş, mesleğinin zirvesinde bir iş insanının, çalışma, insan, meslek, kariyer ve iş hayatı üzerine düşüncelerini felsefi bir düzlemde aktardığı, şaşırtıcı ve zihin açan bir çalışma. Alanında, Türkiye’de yazılmış bir ilk olma özelliği taşıyor. Uluslararası bir grubun Türkiye Başkanı olan Daniş Navaro tarafından kaleme alınan bu eser, başta, meslek seçimi ve kariyer yolculuğunun başlangıcında olan gençler ve orta ve üst düzey yöneticiler olmak üzere çalışma hayatının tüm bireylerine hitap ediyor.

Kitapta sözü geçen tüm kavramlar, olgular veya olaylar, yazarın iş yaşamı boyunca deneyimlediği, tanık olduğu, hissettiği, sorguladığı gerçekliklerden temel alıyor. Gündelik olaylardan, iş yaşamından, spordan, sanattan örneklerle, deneyimlerle zenginleşen bu benzersiz çalışma, her insanın çalışma hayatının çeşitli dönemlerinde karşılaşabileceği somut durumları, sadece pozitif bilimlerin bakış açısıyla değil, ama aynı zamanda İnsan ve Varoluş felsefelerinin kavramları ve öğretileriyle ilişkilendirerek anlatıyor.

Elma Yayınevi İş ve Yönetim Felsefesi Serisi’nin ilk kitabı olma özelliğini taşıyan Kariyer ve Varoluş, her yaş ve meslekten okuru bambaşka bir okuma deneyimine davet ediyor.

 

İlgili Eğitim ve Seminerler:

İzgören Akademi Vizgo.net ''KEŞİF - Bireysel Koçluk Becerileri '' eğitimi için tıklayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Tülay Üstündağpuan
14 Mayıs 2014
Benim için “her ne yaparsan yap, elinden gelenin en iyisini ve severek yap!” sözü Kariyer ve Varoluş kitabını okuduktan sonra daha da anlam kazandı. “İşte bu!” dedirtti. Yazar “kariyer biriciktir” demiş. Bir okur olarak; özgün biçeminizle kariyerinizi anlamlı kılmaya çalışıyorsanız, bu kitap size kendi başına önderlik edebilir. Yanınızda durabilir. Bir ömürlük yaşamda, kariyerin ve çalışmanın varoluş biçimi olduğuna inanmak soluğunuzu güçlendirebilir. Bu güç sizi geleceğe daha güvenle taşıyabilir. Teşekkürler Sn. Navaro!

  •  *

Etiketler: Kariyer ve Varoluşİş ve YönetimElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır