Gizemli Güç Hipnoz

Yazar
Vural Okur

326 sayfa

16.00 TL 9.60 TL


Adet:
 

Gizemli Güç Hipnoz

Hipnoz, ne gizli ve bilinmeyen bir bilgelik, ne her derdin çaresi, ne de bazılarının sandığı gibi bir şov aracıdır. Hipnoz, insanın en darda kaldığı, en çaresiz olduğu bir zamanda ona

yardım elini uzatan bir gerçekliktir.

İnsanlık tarihi kadar eski olan hipnoz, tarihin her döneminde ilgi gördü. Hipnozu bu derece gündemde tutan, “Nasıl oluyor da oluyor?” sorusuna herkesin bir çırpıda anlayabileceği yanıtın verilememesinde. Bu da onu gizemli kılıyor.

Hipnoz altındaki kişi gerçekten hipnozu uygulayanın esiri mi oluyor? Hipnozla ilgili

duyduklarımız sadece abartıdan ve yanlış anlamalardan mı ibaret? Hipnoz gizli bir bilgelik mi yoksa bir şov aracı mı? Geçmişten bugüne hakkında sürekli bunlara benzer soruların ve söylentilerin dolaşması da hipnozun popülaritesini artırıyor.

Araştırmacı yazar, gazeteci ve eğitmen Vural Okur hipnozla ilgili 1960’lı yıllardan itibaren yaptığı araştırmaları ve sonuçlarını Gizemli Güç Hipnoz kitabında toplamıştı. Yenilenmiş üçüncü baskısıyla yeniden raflarda yerine alan bu çalışma, hipnozla ilgili akla gelebilecek tüm soruların yanıtlarını içeriyor.

Vural Okur, hipnoz hakkındaki önyargı ve korkuların yersiz olduğunu kanıtlıyor ve onun içimizdeki gücü keşfetmemizi sağlayan bir “gerçeklik” olduğunu ortaya koyuyor.

 

 


BASINDA:
TOBB Ekonomik Forum


Ortalama Değerlendirme » puan
  •  *

YAZAR
Vural Okur

SAYFA SAYISI
326 sayfa

KİTAP BARKOD
9789756093641


Etiketler: Gizemli Güç HipnozFırsatlı ElmalarElma Yayınevi

Yazarın Diğer Kitapları

Kategorinin Diğer Kitapları

Çok Satan Kitaplar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır