Dr. Daniş Navaro

 

Braas Çatı Sistemleri, Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı, Kariyer ve Varoluş Kitabının Yazarı,  Mentor ve Koç, Makale Yazarı.

 

Daniş Navaro,

 

  • İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümü Lisans,
  • Fransa - Orleans Üniversitesi, İktisat fakültesi,   Makro-Ekonomi Yüksek lisans,
  • Maltepe Üniversitesi, Felsefe Bölümü, Yüksek lisans,
  • Maltepe Üniversitesi, Felsefe Bölümü, Doktora, bölümlerini bitirmiştir.

 

Fransa ve Türkiye’de Pazarlama ve Satış alanında 10 yıl yönetici olarak çalışmıştır. 1996’dan beri,  Braas Çatı Sistemleri - Monier Türkiye Grubunun Yönetim ve İcra Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 

Yeditepe Üniversitesi, MBA bölümünde yarım zamanlı öğretim üyesi olarak, Yönetim, Liderlik, Strateji ve Rekabet konularında dersler vermiştir. Aynı görevi, 2016 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi’nde sürdürmektedir.

 

İş ve şirketler dünyası ile ilgili konularda, çeşitli sektörel konferans ve organizasyonlarda konuşmalar ve sunumlar yapmaktadır.

 

Erickson College International Koçluk programı sertifikası bulunan Daniş Navaro üst düzey yöneticilere koçluk / mentorluk ve kariyerinin başındaki yönetici adaylarına kariyer koçluğu yapmaktadır.

 

Kariyer dergisinde, Perspektif adlı köşesinde “İş Dünyası ve İnsan” konulu aylık makaleleri yayınlanmaktadır.

 

Daniş Navaro, Felsefi Antropoloji (İnsan Felsefesi) alanında, Kapitalizm, Şirket, Kurum, Organizasyon, Çalışma, Yabancılaşma gibi konular üzerinde akademik çalışmalar yürütmektedir. Yine, bu çerçevede, “insan, iş - ürün, şirket ve dünya dörtgenini” konu eden araştırmalar yaparak seminerler gerçekleştirmektedir. Liderlik, Modern Yönetim ve Yöneticilik, Yeni İş Modelleri, Kariyer ve İş Felsefesi, Çalışma Dünyası, Rekabet, Modern Kapitalizm, Stratejik Yönetim, bu doğrultuda özellikle yoğunlaştığı alanlar arasında yer alır.

 

Daniş Navaro, 2014 yılında yayınlanan “Kariyer ve Varoluş” kitabının yazarıdır.

Seçilen Ürünler

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır